Bio Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy CACAO CRUDO 50 g

  • Doskonała gorzka czekolada z dodatkiem tartej skórki pomarańczy;
  • Zachwycającą aksamitnością i zaskakującą świeżością;
  • Kakao przetwarzane w temperaturze poniżej 45 stopni.

14.00 

Brak w magazynie

SKU: Kategorie: Wszystko, Czekolady

Jednocześnie intensywna i rozpływająca się w ustach, taka właśnie jest Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy dostępna w sklepie Perla Negra. To doskonałe połączenie sprawia, że czekolada deserowa jeszcze nigdy nie była tak świeża i soczysta. Stworzona z najwyższej jakości składników, bez udziału sztucznych barwników i konserwantów. Zamknięta w eleganckim opakowaniu, które sprawia, że jedzenie czekolady staje się rozkoszą dla wszystkich naszych zmysłów. A co jeszcze warto wiedzieć na temat Gorzkiej Czekolady ze Skórką Pomarańczy marki CACAO CRUDO, którą znajdziesz w sklepie Perla Negra?

Bio Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy (80% kakao) CACAO CRUDO 50 g: dowiedz się o niej więcej!

Chociaż połączenie czekolady i aromatycznej pomarańczy jest znane nam od wielu lat, produkt marki CACAO CRUDO z pewnością zaskoczy Cię głębią smaku i aromatu. Wszystko to z uwagi na fakt, że kakao został przetworzony w temperaturze poniżej 45 stopni a skórka pomarańczowa, która wykorzystywana jest w procesie produkcji, pochodzi z dojrzewających w sycylijskim słońcu pomarańczy, zachwycających świeżością swojego aromatu oraz niepowtarzalną soczystością.

Co więcej, to właśnie producenci czekolad CACAO CRUDO własnoręcznie obierają pomarańcze ze skórki, aby następnie poddać ją długotrwałemu procesowi suszenia (przez około 40 godzin) w temperaturze 30°C. To właśnie dzięki temu, aromat Gorzkiej Czekolady ze Skórką Pomarańczy jest tak świeży.

Najwyższa jakość składników to tylko jeden z czynników wpływających na sukces produktów czekoladowych CACAO CRUDO. Warto bowiem wiedzieć, że każda z tabliczek sygnowanych logo niniejszej marki wykonywana jest z najwyższą pieczołowitością, szacunkiem, a przede wszystkim z miłością do ziaren kakaowca.

Naturalny skład i przywiązywanie szczególnej uwagi do spełniania najwyższych standardów ekologiczności sprawia, że produkty marki CACAO CRUDO są nie tylko smaczne, ale także tworzone w trosce o ochronę naszego środowiska naturalnego.

Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy Bio (80% kakao) CACAO CRUDO50 g: najważniejsze informacje

Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy to unikalny produkt na rynku spożywczym z wielu powodów. Wpływa na to nie tylko wyjątkowy smak, ale przede wszystkim najwyższa jakość składników, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji. A co jeszcze warto wiedzieć na temat Gorzkiej Czekolady ze Skórką Pomarańczy marki CACAO CRUDO?

Skład: Pasta z niepalonych ziaren kakaowca z gatunku Criollo (składnik organiczny), skoncentrowany sok z kwiatów kokosa (składnik organiczny), suszone skórki sycylijskich pomarańczy – 3% (składnik organiczny), masa kakaowa – minimum 77%.

Alergeny: Produkt może zawierać śladowe ilości migdałów, orzechów laskowych oraz orzechów włoskich.

Sposób przechowywania: Gorzką Czekoladę ze Skórką Pomarańczy należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt należy chronić przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz przed innymi źródłami światła. Zgodnie ze wskazaniami producenta, czekolada ze skórką pomarańczy powinna przechowywana być przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

  • Energia – 2 483 kJ, 598 kcal;
  • Tłuszcze – 42 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe – 25 g;
  • Węglowodany – 38 g, w tym cukry – 17 g;
  • Błonnik – 12 g;
  • Białko – 11 g;
  • Sól – 0 g;
  • Magnez – 178 mg (47% dziennego, referencyjnego zapotrzebowania na składniki odżywcze).

*Podana wyżej wartość odżywcza jest wartością literaturową, która nie stanowi wyniku analiz. Została ona sporządzona wyłącznie na podstawie danych, które pochodzą z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy (80% kakao) CACAO CRUDO 50 g: propozycja podania

Gorzka Czekolada ze Skórką Pomarańczy to coś znacznie więcej niż propozycja słodkiej przekąski między głównymi posiłkami. Gorzka czekolada marki CACAO CRUDO to chwila niepohamowanej przyjemności i słodkiego zapomnienia, które pozwoli nam na odrobinę relaksu nawet podczas dnia wypełnionego obowiązkami. Ta wyśmienita w smaku czekolada z dodatkiem skórki włoskich pomarańczy, najlepiej smakuje w towarzystwie doskonałej kawy lub herbaty. Wybór dodatków zależy wyłącznie od Ciebie!

Poznaj niezwykłą selekcję czekolad sygnowanych logiem CACAO CRUDO, którą już dziś znajdziesz na stronie sklepu Perla Negra.