Zielona herbata z papają 40 g w saszetkach BioTea

  • Działanie antyoksydacyjne.
  • Wspiera odchudzanie.
  • Reguluje pracę wątroby.

47.30 

10 w magazynie

EAN: 3849206823221SKU: BT06Kategorie: Wszystko, Herbaty, Kawa i Herbata

Nasza herbata Papaya powstaje poprzez połączenie zielonej herbaty Mao Feng z owocami papai. To bardzo delikatna i słodka mieszanka. Owoce papai są bogate w składniki odżywcze, w tym witaminę C i karoten, które pomagają chronić organizm. To nie przypadek, że w wielu kulturach papaja nazywana jest „drzewem lekarskim”, którego liście i korzenie są używane jako środki lecznicze.

  • Doskonały smak i aromat.
  • Właściwości lecznicze wspierające organizm.
  • Doskonały sposób na dodanie sobie wigoru.

Przygotowanie: Zaleca się stosowanie wody źródlanej. Ze względu na delikatność tej herbaty mycie liści nie jest wymagane. Zalecane jest używanie czajników szklanych lub porcelanowych.

Temperatura: 70 ° C – 80 ° C

Czas infuzji: 50-60 sekund.

Liczba wlewów: do 2-3 wlewów.

Ilość: 1 saszetka na filiżankę.

Dla kogo: Wspaniała na podwieczorek. Doskonale sprawdza się też jako orzeźwiający napoj pity na zimno. Aby nie zmieniać dobroczynnych właściwości i oryginalnego smaku, nie zaleca się dodawania mleka, cytryny, cukru ani miodu.

Całkowicie naturalne i biodegradowalne biofiltry BioTea są wykonane z włókna kukurydzianego i szyte ręcznie. Sznurek użyty w saszetce jest z czystej bawełny. Dzięki temu herbaty BioTea zachowują świeżość, aromat i składniki odżywcze.

Skład: Herbata liściasta, suszona papaja, naturalny aromat papai.

Marka

EAN: 3849206823221