Zielona herbata z jaśminem 40 g w saszetkach BioTea

  • Działanie antyoksydacyjne.
  • Reguluje pracę wątroby.
  • Pobudza przemianę materii.

52.80 

3 w magazynie

EAN: 3849206823177SKU: BT04Kategorie: Wszystko, Herbaty, Kawa i Herbata

Nasza herbata jaśminowa jest produkowana przy użyciu najlepszej jakości zielonej herbaty Mao Feng i kwiatu jaśminu, zgodnie z tradycyjnym procesem, herbata wchłania aromat kwiatu w całkowicie naturalny sposób. Nie dodaje się żadnych aromatów. Zarówno herbata, jak i kwiat jaśminu pochodzą z ekologicznych upraw, w których nie stosuje się pestycydów i syntetycznych chemikaliów.

  • Doskonały smak i aromat.
  • Szerokie spectrum działania prozdrowotnego.
  • Ekologiczne składniki najwyżej jakości.

Przygotowanie: Zaleca się stosowanie wody źródlanej. Biorąc pod uwagę delikatność tej herbaty, mycie liści nie jest wymagane. Zalecane jest używanie czajników szklanych lub porcelanowych.

Temperatura: 70 ° C – 80 ° C

Czas infuzji: 50-60 sekund.

Liczba wlewów: do 2-3 wlewów.

Ilość: 1 saszetka na filiżankę.

Dla kogo: Wspaniała na podwieczorek. Aromat jaśminu jest trwały i delikatny na podniebieniu, gasi pragnienie, dodając wigoru. Aby nie zmieniać dobroczynnych właściwości i oryginalnego smaku, nie zaleca się dodawania mleka, cytryny, cukru ani miodu.

Całkowicie naturalne i biodegradowalne biofiltry BioTea są wykonane z włókna kukurydzianego i szyte ręcznie. Sznurek użyty w saszetce jest z czystej bawełny. Dzięki temu herbaty BioTea zachowują świeżość, aromat i składniki odżywcze.

Skład: Herbata liściasta, kwiaty jaśminu.

Marka

EAN: 3849206823177