Czarna herbata prasowana z Yunnan 7 szt x 7 g

  • Doskonała czarna herbata otrzymywana z tajwańskiej odmiany Soft Branch;
  • W 100% ekologiczna i pełna niepowtarzalnego smaku;
  • Dostępna w formie wygodnych w zastosowaniu mini-ciasteczek (krążków herbacianych ułatwiających proces parzenia).

72,00 

SKU: BT18Kategorie: Wszystko

Chociaż wydawać nam się może, że czarna herbata posiada dobrze nam znany smak, jesteśmy w dużym błędzie. Prawdziwa czarna herbata, otrzymywana z unikalnych liści tajwańskiej odmiany Soft Branch, już od pierwszego zaparzenia zachwyca swoim niepowtarzalnym aromatem i obezwładniającym profilem smakowym. Czarna herbata marki BioTea dostępna w sklepie Perla Negra to produkt przeznaczony dla wytrawnych koneserów niniejszego gatunku. Pochodząca z ekologicznych upraw pozwala na odczucie nieporównywalnych doznań smakowych, które sprawią, że już nigdy w ten sam sposób nie pomyślisz o czarnej herbacie. Dowiedz się więcej na temat Zachwycającej Czarnej Herbaty marki BioTea dostępnej w sklepie Perla Negra.

Czarna herbata prasowana z Yunnan, dowiedz się o niej więcej!

Chociaż zachwycająca czarna herbata dostępna w naszym sklepie pochodzi z chińskiego regionu Yunnan, tak naprawdę powstaje ona dzięki wykorzystaniu unikalnej tajwańskiej odmiany herbaty Soft Branch. Niniejszy gatunek pochodzi z ekologicznych upraw znajdujących się na wysokości 1890 m n.p.m. Produkt marki BioTea jest w 100% naturalny i uprawiany z najwyższą pieczołowitością przez prawdziwych pasjonatów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zbierane przez nich liście herbaty odznaczały się najwyższą jakością, a tym samym niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Co ciekawe, proces fermentacji niniejszych liści herbaty przebiega w niewielkich bambusowych koszyczkach, dzięki czemu możliwe staje się zapewnienie jednorodnego procesu utleniania. A co jeszcze powinieneś wiedzieć na temat zachwycającej czarnej herbaty dostępnej w sklepie Perla Negra?

Czarna herbata prasowana z Yunnan, najważniejsze informacje.

Zachwycająca czarna herbata dostępna w formie wygodnych w zastosowaniu mini ciasteczek (7 krążków stanowiących suszone liście herbaty o wadze 7g) to produkt przeznaczony dla prawdziwych wielbicieli niniejszego gatunku. Dowiedz się więcej na jej temat!

Miejsce pochodzenia: Yunnan, Chiny;

Profil smakowy i aromatyczny: złożony i oryginalny smak łączący w sobie słodkawe nuty kwiatowe i owocowe;

Barwa: żółta, lekko złotawa (kolor herbaty może zmieniać się wraz z kolejnymi procesami parzenia, wykonywanymi na tej samej partii liści).

Skład: 100% ekologicznych, suszonych liści czarnej herbaty z gatunku Soft Branch.

Czarna herbata prasowana z Yunnan, sposób przygotowania i propozycja podania.

Zachwycająca czarna herbata marki BioTea to bez wątpienia produkt przeznaczony dla największych koneserów. Jej złożony profil smakowy obezwładnia zmysły i jednocześnie zapewnia poczucie pobudzenia. Niemniej jednak, jeśli chcesz cieszyć się wszystkim tym, co najlepsze w jej liściach, pamiętaj o tym, aby zaparzyć herbatę w odpowiedni sposób. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych wskazówek, jak to zrobić.

  • Po pierwsze: do parzenia herbaty użyj wody źródlanej lub filtrowanej wody z kranu;
  • Po drugie: zalej 7g herbaty około 700 ml wody w temperaturze 90°C-95°C;
  • Po trzecie: parz herbatę przez około 2 minuty.

Nasza rada: Parz herbatę w porcelanowym lub szklanym imbryczku i podawaj ją w filiżankach wykonanych z tego samego tworzywa. Dzięki temu, będziesz w stanie odczuć pełnię jej smaku.

Propozycja podania: Zachwycająca Czarna Herbata doskonale smakuje zarówno o poranku, jak i popołudniu. Możesz podawać ją w towarzystwie słodkości, a także słonych przekąsek. Jeśli pragniesz cieszyć się jej nieskalanym smakiem, proponujemy abyś nie dodawał do niej żadnych zabielaczy, cytryny, ani substancji słodzących. Co ciekawe, czarna herbata doskonale smakuje również wtedy, gdy jest podana na zimno!

Odkryj zachwycającą głębię smaku i spróbuj naturalnej czarnej herbaty marki BioTea, którą już dziś kupisz w naszym sklepie.

Marka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czarna herbata prasowana z Yunnan 7 szt x 7 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *