Biała herbata z imbirem White Zen 40 g w saszetkach

  • Wzmacnia odporność.
  • Rozgrzewa i wspomaga walkę z przeziębieniem.
  • Wzmacnia kości.

52.80 

Brak w magazynie

SKU: Kategorie: Wszystko, Herbaty, Kawa i Herbata

Dobra herbata cesarska z regionu Fujian. Ma liście i pąki w kolorze jadeitu zwane srebrnymi igłami lub Yin Zen. Delikatne liście i kiełki zbiera się w całości ręcznie, pozostawia do zwiędnięcia i suszenia bez bezpośredniego ogrzewania. Ten rodzaj przetwarzania zachowuje niezmienione wszystkie właściwości herbaty. Dodatek imbiru sprawia, że świetnie rozgrzewa i może być pomocna przy walce z przeziębieniem.

  • Doskonały smak i aromat.
  • Wsparcie dla organizmu.
  • Pobudza i dodaje wigoru.

Przygotowanie: Zaleca się stosowanie wody źródlanej. Ze względu na delikatność tej herbaty mycie liści nie jest wymagane. Zalecane jest używanie czajników szklanych lub porcelanowych.

Temperatura: 80 ° C

Czas infuzji: 120 sekund.

Liczba infuzji: od 2 do 3 infuzji.

Ilość:  1 saszetka na filiżankę.

Dla kogo: Wspaniała na podwieczorek. Spróbuj również w postaci zimnego naparu jako orzeźwiający napój. Aby nie zmieniać dobroczynnych właściwości i oryginalnego smaku, nie zaleca się dodawania mleka, cytryny, cukru ani miodu.

Całkowicie naturalne i biodegradowalne biofiltry BioTea są wykonane z włókna kukurydzianego i szyte ręcznie. Sznurek użyty w saszetce jest z czystej bawełny. Dzięki temu herbaty BioTea zachowują świeżość, aromat i składniki odżywcze.

Skład: Herbata liściasta, suszony imbir.

Marka