Dżem z bergamotki – BIO 250 g Il Giardino Del Bergamotto

  • Bogaty w witaminy C, B1, B2, P, A i E.
  • Doskonały do serów, tarty i pieczonych mięs.
  • Certyfikowany i ekologiczny.

34.89 

Brak w magazynie

SKU: Kategorie: Wszystko, Dżemy i kremy

Przepyszny na tarty, desery oraz tosty. O mocnym i aromatycznym smaku, niedoścignionym na miękkich i twardych serach, doskonały do mięsa i pieczonych ryb. Owoce bergamotki z którego powstał ten dżem uprawiane są na terenie gospodarstwa Fulbia Altina, specjalizującego się w ekologicznej uprawie bergamotki oraz jej przetwarzaniu bezpośrednio na terenie gospodarstwa rolnego. Owoce uprawiane są na granicy parku narodowego Aspromonte, 6 km od Morza Jońskiego na terenie górzystym, nieskażonym, daleko od miast, dróg oraz przemysłu. Dojrzewające w słońcu, ekologicznie uprawiane soczyste owoce gwarantują wyśmienity smak i najwyższą jakość dżemu. 

  • Owoce bergamotki cenione są w leczeniu zaburzeń kości i uzębienia ponieważ ułatwiają absorpcje wapnia, niwelują anemie umożliwiając wchłanianie żelaza.
  • Owoce bergamotki przetwarzane są bezpośrednio na terenie gospodarstwa rolnego gdzie są uprawiane w sposób ekologiczny.
  • Wszystkie składniki posiadają certyfikat Bio europejskie oraz włoskie Bio Agri Cert.

Skład: 100 gram marmolady powstało z 90 gram owoców bergamotki i 10 gram nierafinowanego, organicznego cukru trzcinowego.

Marka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dżem z bergamotki – BIO 250 g Il Giardino Del Bergamotto”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *