EKOLOGICZNY OLEJEK Z KRWAWNIKA POSPOLITEGO 5 ml Alteya Organics

Organiczny olejek z krwawnika pospolitego  jest korzystny w leczeniu chorób skóry, takich jak rany, oparzenia, trądzik i zapalenie skóry.

63.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219791921SKU: 010160008 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Organiczny olejek eteryczny z krwawnika pospolitego pozyskiwany jest z rośliny Achillea Millefolium. Jego zapach jest świeży i słodki z lekką nutą kamfory.

Organiczny olejek eteryczny z krwawnika pospolitego jest szeroko stosowany w przemyśle perfumeryjnym i kosmetycznym, a także w różnych lekach.

Łacińska nazwa pochodzi z mitologii greckiej, a dokładniej od jej bohatera Achillea, który leczył swoje rany tą rośliną. Olejek eteryczny z krwawnika pospolitego jest znany z silnych właściwości antyseptycznych.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Aromaterapia: Dodaj kilka kropli olejku z krwawnika pospolitego do wypełnionej wodą lampy aromatycznej lub dyfuzora aromatycznego, aby doświadczyć jego uspokajających korzyści

Masaż: dodaj 10 do 15 kropli niebieskiego olejku krwawnikowego do 50 ml oleju bazowego i delikatnie masuj powstałą mieszanką. Może to pomóc złagodzić zmęczone lub obolałe mięśnie i stawy.

Pielęgnacja skóry: Dodaj kilka kropli olejku z krwawnika pospolitego do swojego ulubionego kosmetyku. Olejek wzmocni upiększające skórę działanie kosmetyku.

SKŁADNIKI:
Achillea Millefolium (Yarrow Blue) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791921