EKOLOGICZNY OLEJEK ROZMARYNOWY 5ml Alteya Organics

Organiczny olejek rozmarynowy stosowany jest w aromaterapii, posiada właściwości stymulujące mózg, poprawiając tym samym koncentrację i pamięć. Aromat rozmarynowego olejku eterycznego jest często wykorzystywany do pobudzenia apetytu lub zwiększenia odporności.

19.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791884SKU: 010160074 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Organiczny olejek eteryczny z rozmarynu jest otrzymywany w procesie destylacji parą wodną z rośliny Rosmarinus Officinalis. Ma przezroczysty kolor i świeży ziołowy zapach.

Stosowany podczas masażu (wstępnie rozcieńczony w oleju nośnym), działa relaksująco i kojąco na mięśnie i stawy. Znany jest również z tego, że pomaga łagodzić objawy zaburzeń trawienia, takie jak wzdęcia itp.

Stosowany kosmetycznie, olejek rozmarynowy ma pozytywny wpływ na skórę głowy, stymulując wzrost włosów. Znany jest również z korzystnego wpływu na trądzik, zapalenie skóry i egzemę.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzuj olejek rozmarynowy, gdy potrzebujesz wzmocnić swoją koncentrację i poprawić skupienie.

Rozcieńcz olejek eteryczny z rozmarynu w oleju nośnym i delikatnie masuj brzuch, aby wspomóc trawienie i złagodzić wszelkie dolegliwości trawienne.

Wymieszaj olejek eteryczny z rozmarynu z lekkim olejem nośnym i potraktuj podrażnioną lub suchą skórę.

SKŁADNIKI:
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791884