EKOLOGICZNY OLEJEK HYZOPOWY 5ml Alteya Organics

Uważa się, że olejek eteryczny hyzopowy zapewnia wsparcie w przypadku problemów z oddychaniem lub infekcji wirusowych. Uważa się również, że wspomaga on prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Olejek hyzopowy ma działanie oczyszczające skórę. Jest szczególnie wskazany dla skóry tłustej, ponieważ może pomóc w regulacji nadmiernego wydzielania sebum. Olejek hyzopowy działa również kojąco na schorzenia skóry takie jak egzema, zapalenie skóry, trądzik itp.

39,00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791648SKU: 010160086 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny hyzopowy jest pozyskiwany z liści i kwiatów rośliny Hyssopus Officinalis poprzez destylację parą wodną. Ma świeży, lekko słodki zapach, który jest mieszanką pomiędzy kwiatowym i gorzkim.

Stosowany w aromaterapii organiczny olejek hyzopowy poprawia koncentrację i pomaga radzić sobie z niepokojem i zmęczeniem.

Organiczny olejek hyzopowy jest dobrze tolerowany nawet przez wrażliwe typy skóry i może łagodzić podrażnienia skóry, takie jak swędzenie, suchość, łuszczenie się, zaczerwienienie i inne.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Rozpyl olejek eteryczny z hyzopu, gdy chcesz złagodzić objawy przeziębienia lub choroby układu oddechowego.

Włącz organiczny olejek hyzopowy do pielęgnacji skóry, aby skorzystać z jego właściwości antyoksydacyjnych i antyseptycznych, dodając go do kremu do twarzy lub rozcieńczając w oleju nośnym.

SKŁADNIKI:
Hyssopus Officinalis (Hyssop) Leaf oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0,005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791648

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EKOLOGICZNY OLEJEK HYZOPOWY 5ml Alteya Organics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *