EKOLOGICZNY OLEJEK GOŹDZIKOWY 5ml Alteya Organics

Olejek eteryczny goździkowy jest afrodyzjakiem, pobudza również umysł i pomaga zapobiegać depresji. Pomaga przy niestrawności, łagodzi problemy z oddychaniem, stosowany poprzez masaż łagodzi ból spowodowany artretyzmem i reumatyzmem. Aromat olejku goździkowego ma działanie odstraszające owady.

19.00 

7 w magazynie

EAN: 3800219793611SKU: 010160032 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny goździkowy jest pozyskiwany w procesie destylacji parą wodną pączków drzewa Eugenia Caryophyllus. Olejek goździkowy ma kolor od przejrzystego do bladożółtego. Jego aromat jest ciepły, drzewny i silny, z wyraźnym zapachem goździków. Olejek eteryczny goździkowy zawiera bogatą kompozycję fitochemikaliów, w tym seskwiterpeny, monoterpeny i związki fenolowe, ale jego trzy główne składniki to eugenol, octan eugenylu i beta-kariofilen. To właśnie im ten olejek eteryczny zawdzięcza swoje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Olejek goździkowy dobrze łączy się z cynamonem, imbirem, miętą pieprzową, rozmarynem i prawie wszystkimi olejkami cytrusowymi.

Olejek eteryczny goździkowy jest bardzo silnym i mocnym olejkiem i powinien być używany z ostrożnością.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzja goździkowego olejku eterycznego, gdy potrzebujesz odświeżyć powietrze w przestrzeni lub gdy potrzebujesz zwiększyć swoją koncentrację i skupienie. Dyfuzja z olejkiem goździkowym jest również zalecana, gdy masz do czynienia z kaszlem i przeziębieniem.

Dodaj do mieszanki do masażu i użyj, gdy potrzebujesz detoksykującego doświadczenia masażu.

Dodaj 1-2 krople do swojego zwykłego kremu nawilżającego, aby uzyskać ożywiony wygląd skóry.

SKŁADNIKI:
Eugenia Caryophyllus (Clove) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219793611