EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION CZARNUSZKI 100ml ALTEYA ORGANICS

Ten bogaty organiczny olej z ziaren czarnuszki jest bogaty w składniki odżywcze. Olej ma bogatą teksturę i unikalną strukturę molekularną z obfitością fitochemikaliów, które pomagają ukoić skórę i promować elastyczność. Olej z Czarnych Nasion pomaga złagodzić widoczne skutki zapalenia, zapewniając zdrową, świecącą skórę i łagodząc suchą, swędzącą skórę głowy. Bogaty w antyoksydanty, wspomaga regenerację skóry i zdrowy wzrost włosów.

46.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219795370SKU: 010140081 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Techniki rafinacji: Nierafinowany

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: silny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z ziaren czarnuszki może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z czarnuszki może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z czarnuszki dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Stosowanie na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z czarnuszki na długość włosów, aby je odżywić i dodać im blasku.

SKŁADNIKI:
Nigella Sativa (Black) Seed Oil*

*Certyfikowane składniki organiczne

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.005 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795370