BIO KWIATY LAWENDY 80g Alteya Oranics

Nasze Organiczne Kwiaty Lawendy są w 100% organicznie uprawiane na rodzinnej farmie lawendy Alteya, położonej pomiędzy majestatycznymi zboczami gór bałkańskich w sercu Bułgarii. Kwiaty lawendy mają słodki, relaksujący aromat i długą historię w tradycyjnym zachodnim ziołolecznictwie. Dzięki silnemu, kwiatowemu aromatowi, ludzie używają kwiatów lawendy do łagodzenia bezsenności, niepokoju i stresu.

40.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219790641SKU: 010020003Kategorie: Zioła

Suszone kwiaty lawendy świetnie nadają się do robienia saszetek, mogą być dodawane do mieszanek potpourri, używane w mieszankach przyprawowych lub włączane do domowych preparatów do pielęgnacji skóry. Stanowią również naturalnie słodką i delikatną herbatę o wspaniałym uspokajającym aromacie. Niektóre z dobroczynnych składników kwiatów lawendy to naturalny olejek eteryczny, garbniki i flawonoidy, które uważane są za wspomagające ogólne samopoczucie.

Lawenda pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego, a jej zastosowanie sięga tysięcy lat wstecz. Egipcjanie, Grecy i Rzymianie stosowali ją w różnych praktykach religijnych, kulinarnych, rytuałach upiększających oraz w kąpielach aromatycznych. W całej historii zapach lawendy kojarzył się z komfortem, spokojem, czystością, oddaniem i dobrym zdrowiem.

Nasze organiczne kwiaty lawendy są wolne od chemikaliów, pozostałości pestycydów, sztucznych barwników czy aromatów.
Naturalnie nie zawierają kofeiny.

Kwiaty lawendy nie zawsze pozostają fioletowe po procesie suszenia – kolor może się różnić. Przechowuj w suchym, chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:
Parzyć kulinarny napar. Ugotuj aromatyczne potpourri. Używaj do prac artystycznych, rzemieślniczych i własnych kreacji.
Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu.

SKŁADNIKI:
100% Organic Lavender Buds

Wielkość

40g, 80g

EAN: 3800219790641

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BIO KWIATY LAWENDY 80g Alteya Oranics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *