ORGANICZNE CAŁE PĄKI RÓŻY 80 g Alteya Organics

Nasze organiczne Całe Pąki Różane mają delikatny, orzeźwiający i słodki aromat. Tworzą łagodną, zrównoważoną, lekko słodką herbatę ziołową, o gładkim kwiatowym aromacie. Herbata z pączków róż jest bogata w witaminę C, B, K, polifenole i niezbędne przeciwutleniacze, które pomagają uzyskać zdrowo wyglądającą skórę i bardziej młody wygląd. Mówi się, że herbata z pączków róż ma ogólne działanie oczyszczające i równoważące organizm. Znane jest również wywoływanie uczucia radości i szczęścia oraz wprowadzanie romantycznego nastroju.

75.00 

29 w magazynie

EAN: 3800219790290SKU: 010020006Kategorie: Zioła

Nasze organiczne pąki róż są w 100% uprawiane ekologicznie i zbierane ręcznie bezpośrednio z rodzinnej farmy różanej Alteya, położonej w sercu bułgarskiej Doliny Róż. Świeże pąki róż są zbierane, gdy są młode, zawsze przed wschodem słońca, aby zachować prawdziwą złożoność zapachu róży. Wyjątkowe położenie geograficzne i klimatyczne naszych ekologicznych pól różanych sprawia, że Rosa Damascena jest rzadka i cenna, zawiera ponad 300 aromatycznych i upiększających składników.

Nasze organiczne całe pąki róż stanowią piękny dodatek do różnych kosmetyków, kreacji kulinarnych i ziołowych potpourris. Róże są cenione za swoje piękno, zapach i korzyści zdrowotne od setek lat.

Nasze organiczne pączki róż są wolne od chemikaliów, pozostałości pestycydów, sztucznych barwników czy aromatów.

Naturalnie nie zawierają kofeiny.

Pąki róż nie zawsze pozostają różowe po procesie suszenia – kolor może się różnić od pylistego różu, przez beżowy do brązowego. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:
Parzyć kulinarny napar. Ugotuj aromatyczne potpourri. Używaj do prac artystycznych, rzemieślniczych i własnych kreacji.
Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu.

SKŁADNIKI:
100% Organic Rosa Damascena Buds

Waga 0.13 kg
EAN: 3800219790290