ORGANICZNY OLEJ MAKADAMIA 100 ml Alteya Organics

Organiczny olej makadamia ma kompozycje zbliżoną do serbum ludzkiej skóry dzięki czemu dobrze się wchłania, nawilża odżywia oraz w naturalny sposób wzmacnia skórę. Idealny do suchej i wrażliwej skóry. Jest cennym składnikiem oleju do masażu, może być stosowany do nawilżania i odżywiania skóry po kąpieli. Idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Olejek makadamia jest hypoalergiczny i właściwy dla każdej skóry

49.00 

6 w magazynie

EAN: 3800219791617SKU: 010140050 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Olej makadamia jest bogaty w tłuszcze jednonienasycone i doskonałe źródło witaminy E, co czyni go świetnym środkiem dla promiennej skóry i zdrowych włosów. Bogaty w antyoksydanty i trudno dostępne, kochające skórę składniki odżywcze, olej makadamia jest szczególnie dobry dla suchej, zniszczonej lub starzejącej się skóry i włosów.

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej makadamia może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej makadamia może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju makadamia dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju makadamia na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Macadamia Integrifolia (Macadamia) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.2 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219791617