EKOLOGICZNY OLEJEK Z RUMIANKU NIEBIESKIEGO (Matricaria Recutita) 10ml Alteya Organics

Olejek z rumianku niemieckiego jest najbardziej znany ze swoich silnych właściwości przeciwzapalnych.

Używany kosmetycznie, niemiecki olejek rumiankowy ma niezwykle dobry wpływ zarówno na wrażliwą skórę, jak i na choroby skóry, takie jak alergie, wysypki, egzemy i inne.

183.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219791037SKU: 010160041 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z rumianku niemieckiego otrzymywany jest w procesie destylacji parą wodną kwiatów rośliny Matricaria Recutita. Jest to atramentowa, niebiesko-zielonkawa ciecz o silnym, słodkim, ziołowym aromacie z lekko gorzką nutą.

Stosowany w aromaterapii, niemiecki olejek rumiankowy działa uspokajająco na ciało i umysł, równoważy emocje, zmniejsza uczucie niepokoju, strachu czy drażliwości.

Używany terapeutycznie, stosowany poprzez masaż, niemiecki olejek rumiankowy jest znany z tego, że zmniejsza ból i dyskomfort w mięśniach, stawach lub tych spowodowanych zapaleniem stawów. Uważa się również, że olejek ten może mieć dobry wpływ na rozstrój żołądka, nudności i kolkę. Inhalacje olejkiem z rumianku niemieckiego mogą złagodzić nieprzyjemne objawy związane z częstymi przeziębieniami lub innymi chorobami układu oddechowego.

Aromatycznie olejek z rumianku niemieckiego dobrze łączy się z olejkiem geraniowym, lawendowym, paczulowym, szałwiowym, różanym, neroli i cytrynowym.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dodaj kilka kropli olejku z rumianku niemieckiego do dyfuzora lub lampy aromatycznej, aby uspokoić umysł i pokonać uczucie stresu lub nerwowości.

Zrób inhalację z wrzącej wody i kilku kropli rumianku niemieckiego, aby złagodzić mdłości. Możesz również spróbować dodać do mieszanki pieprz i lawendę, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Rozcieńcz olejek z rumianku niemieckiego w oleju nośnym i delikatnie masuj skronie, aby promować spokojny sen.

SKŁADNIKI:
Matricaria recutita (German Chamomile) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.01 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791037