EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION KAMELII 50ml ALTEYA ORGANICS

Organiczny olej z kamelii marki Alteya Organics pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno nasion kamelii – rośliny o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych i kosmetycznych. Okazuje się bowiem, że niewielkie nasionka tych kwiatów stanowią niezrównaną skarbnicę cennych kwasów tłuszczowych, polifenoli oraz witamin, w tym witaminy A, witamin z grupy B, witaminy C oraz E. Warto przy tym wiedzieć, że organiczny olej z nasion kamelii to także doskonałe źródło przeciwutleniaczy, które odpowiadają za zniwelowanie szkodliwego wpływu wolnych rodników na nasz organizm, a tym samym za skuteczne spowolnienie procesów starzenia się skóry.

39.00 

3 w magazynie

EAN: 3800219795349SKU: 010140038 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Olej z nasion kamelii jest korzystny ze względu na swoje właściwości nawilżające i antyoksydacyjne. Struktura oleju z kamelii jest molekularna i waga jest podobna do struktury i wagi sebum, dzięki czemu łatwo wchłania się w głębsze warstwy skóry, nie pozostawiając tłustego osadu. Ten delikatny olej jest pełen antyoksydantów, takich jak kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9, kolagen roślinny i skwalen, które pomagają udoskonalić wygląd skóry.

Techniki rafinacji: Nierafinowany

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybko

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z kamelii może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z kamelii dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Stosowanie na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z kamelii na długość włosów, aby je odżywić i dodać im blasku.

SKŁADNIKI:
Camellia Oleifera (Camellia) Seed Oil*

*Certyfikowane Składniki Organiczne

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795349