EKOLOGICZNY OLEJ Z DZIURAWCA 5ml Alteya Organics

Olejek eteryczny z dziurawca znany jest ze swoich silnych właściwości przeciwzapalnych, a także działania antyurazowego. Z dużym powodzeniem stosowany jest przy urazach sportowych. Stosowany zewnętrznie (wstępnie rozcieńczony w bazie) działa chłodząco i przeciwbólowo. W aromaterapii uważa się, że olejek z dziurawca może pomóc w walce z depresją.

70,00 

5 w magazynie

EAN: 3800219791907SKU: 010160022 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z dziurawca jest pozyskiwany z rośliny Hypericum Perforatum w procesie destylacji parą wodną. Jego aromat jest ciepły, przyjemny i kojący z lekką trawiastą nutą. Kolor olejku jest od przejrzystego do bladożółtego.

Specyficzne warunki klimatyczne i glebowe regionu Bałkanów w Bułgarii, gdzie rośnie dziurawiec, sprawiają, że zioło to jest tak cenne – posiada silne właściwości antyoksydacyjne i szerokie zastosowanie w medycynie ludowej.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Aromaterapia: dodać kilka kropel do wypełnionej wodą lampy aromatycznej lub dyfuzora aromatycznego. Działanie jest uspokajające i antydepresyjne.

Masaż: dodać 15 kropli w 50 ml oleju bazowego, masować powstałą mieszanką. Masaż z użyciem oleju z dziurawca może złagodzić bóle pleców, takie jak rwa kulszowa, zapalenie korzonków nerwowych i lumbago.

Pielęgnacja skóry: Dodaj kilka kropel oleju z dziurawca do ulubionego kosmetyku. Olejek wzmocni działanie przeciwzapalne produktu kosmetycznego.

SKŁADNIKI:
Hypericum Perforatum (St. John’s Wort) Oil*

*Certyfikowany składnik ekologiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0,005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791907

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EKOLOGICZNY OLEJ Z DZIURAWCA 5ml Alteya Organics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *