Facebook Pixel
 

Zestaw Testowy Kaw Espresso MyJava – 5x100g

Cena: 94,00 zł
  • Zestaw testowy kaw espresso MyJava to produkt, który możesz podarować swoim najbliższym;
  • Znajdziesz w nim aż pięć wyselekcjonowanych opakowań ziaren kawy, które zachwycą Cię swoim aromatem;
  • Kawa marki Java to produkt najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających klientów
W magazynie
W magazynie

Kawa to napój bez którego większości z nas trudno jest wyobrazić sobie idealny poranek. Zarówno jej smak, jak i aromat rozbudza nasze zmysły i pozwala nam rozpocząć kolejny dzień z dobrą energią. Jeśli jesteś smakoszem kawy, z pewnością nie możesz przejść obojętnie obok zestawu testowego kaw espresso MyJava. Niniejszy produkt został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy każdego dnia pragną odkrywać nowe oblicze kawy. Dowiedz się więcej na temat zestawu testowego kaw espresso MyJava od marki Java Coffee Roasters.

Jakie kawy znajdziesz w zestawie testowym Kaw Espresso MyJava?

MyJava to zestaw 5 wyselekcjonowanych ziaren kawy z profilu espresso, zamknięty w gustownym opakowaniu, które zachwyci Cię swoim nowoczesnym designem. W skład zestawu testowego kaw espresso MyJava wchodzą:

  • Po pierwsze: Summer Espresso (100g) – ziarna kawy łączące w sobie nuty czereśni, jeżyny oraz czerwonej pomarańczy;
  • Po drugie: Honduras Marcala (100g) – kawa o profilu sensorycznym czekolady, cukru trzcinowego oraz słodkich winogron;
  • Po trzecie:  Papua Nowa Gwinea Korofeigu Organic (100g) – wyselekcjonowane ziarna kawy, które zachwycą Cię swoim głębokim aromatem, łączącym w sobie nuty słodkich daktyli, toffi oraz orzechów ziemnych;
  • Po czwarte: Kawa Brazylia Fazenda Moinho (100g) – o wyrafinowanym profilu sensorycznym, na który składają się nuty pomarańczy, migdałów oraz czekolady;
  • Po piąte: CLASSIC 001 (100g) – ziarna kawy, które z pewnością podbiją serca wszystkich miłośników klasyki, łączące w sobie aromat ciemnej czekolady, orzechów włoskich, jeżyny oraz karmelu.

Dlaczego warto wybrać markę Java Coffee Roasters?

Java Coffee Roasters to wyjątkowa palarnia kawy, która została stworzona zarówno z myślą o jej wielbicielach, jak również profesjonalnych baristach. To co wyróżnia Java Coffee Roasters spośród innych marek dostępnych na rynku, to przede wszystkim najwyższa jakość wyselekcjonowanych ziaren kawy pochodzących z ekologicznych upraw. Ważne jest także to, że ziarna kawy Java wypalane są na miejscu. Dlatego też, jeśli otwierasz przygotowaną przez nas torebkę, już od pierwszej sekundy czujesz wyraźną różnicę, która mieści się w niepowtarzalnym aromacie oraz smaku kawy Java.

Nie czekaj ani chwili dłużej i już dziś wypróbuj zestaw testowy kaw espresso MyJava i przekonaj się, że zasługujesz na wszystko to, co najlepsze!