Zielona Herbata Puerh prasowana 7 szt x 7 g

  • Wyjątkowa chińska herbata Puerh;
  • Stanowi skarbnicę wartościowych przeciwutleniaczy i dobroczynnych składników;
  • Łatwa w zaparzaniu dzięki formie mini-ciasteczek.

48.00 

SKU: BT16Kategorie: Wszystko

Zielona herbata uznawana jest za źródło zdrowia oraz pięknego wyglądu. Nic w tym dziwnego, albowiem stanowi ona źródło wartościowych przeciwutleniaczy, które odpowiadają za zwalczanie szkodliwego wpływu wolnych rodników na nasz organizm. Niemniej jednak, aby herbata była w stanie wywrzeć na nas pozytywny wpływ, powinna być nie tylko przygotowana w odpowiedni sposób, ale także sporządzona z najwyższej jakości liści. Dowiedz się więcej na temat pradawnej zielonej herbaty Puerh dostępnej w sklepie Perla Negra.

Zielona Herbata Puerh prasowana, dowiedz się o niej więcej!

Pradawna zielona herbata z gatunku Puerh pochodzi z najwyższej jakości liści, które zbierane są wyłącznie dwa razy do roku (w okresie wiosennym oraz jesienią).

Mount Infinity to ogromna góra, która przecina region Yunnan z północy na południe. Jest naturalnym domem wielu zwierząt i dużych drzew. Nasze pradawne drzewa herbaciane żyją w tym lesie na wysokości 2000 metrów od setek lat, nie są uprawiane.

Herbata dostępna w sklepie Perla Negra pochodzi z tętniących życiem oraz niepowtarzalnym aromatem wiosennych liści, które uznawane są za te najcenniejsze. Liście tej niezwykłej herbaty suszone są bezpośrednio w promieniach słońca, co pozwala na zachowanie większości dobroczynnych składników odżywczych, a także wpływa na niepowtarzalne walory smakowe herbaty Puerh.

Dzięki temu, iż herbata marki BioTea dostępna jest formie mini-ciasteczek (niewielkich krążków) jest łatwa i wygodna w zastosowaniu. Niniejsza forma (za sprawą oddzielnych opakowań) pozwala także na bezpieczny proces przechowywania, bez obaw o utratę cennego aromatu.

Zielona Herbata Puerh prasowana, najważniejsze informacje.

Wyjątkowa zielona herbata Puerh stanowi doskonałe źródło wartościowych przeciwutleniaczy, a także cennych witamin, które odpowiadają za wspomożenie funkcjonowania organizmu, a także za poprawę naszego samopoczucia psychicznego. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw najważniejszych informacji na temat pradawnej zielonej herbaty marki BioTea.

Miejsce pochodzenia: Yunnan, Chiny;

Profil smakowy i aromatyczny: lekko owocowy oraz kwiatowy, wyczuwalne nuty kamfory oraz runa leśnego;

Barwa: słomkowo żółta;

Skład: 100% liści pradawnej zielonej herbaty Puerh.

Zielona Herbata Puerh prasowana, sposób przygotowania i propozycja podania.

Aby uzyskać wszystko to, co najcenniejsze w liściach zielonej herbaty Puerh, powinniśmy zadbać o to, aby przygotować ją w odpowiedni sposób. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.

  • Po pierwsze: pamiętaj o tym, że herbata będzie smakować najlepiej wtedy, gdy do jej przygotowania użyjesz wody źródlanej o temperaturze 85oC-90oC;
  • Po drugie: czas parzenia pierwszej herbaty powinien wynosić około 60 sekund (kolejne filiżanki z tej samej porcji liści możesz zaparzać nieco dłużej);
  • Po trzecie: podawaj herbatę w szklanych, a najlepiej porcelanowych filiżankach, które będą w stanie w pełni oddać jej niepowtarzalny smak i aromat.

Z jednej porcji liści herbaty (jednego mini-ciasteczka) możesz przygotować aż 5-6 filiżanek naparu tego samego dnia.

Zaleca się, aby zieloną herbatę Puerh zażywać podczas śniadania oraz w porze podwieczorku w towarzystwie słodkich przekąsek. Pamiętaj o tym, aby unikać dodawania do naparu mleka, cytryny oraz substancji słodzących. W ten sposób możesz zakłócić jej niepowtarzalny smak i aromat.

Wypróbuj pradawną zieloną herbatę Puerh i przekonaj się, że zdrowie ma głęboki smak!

Marka