ORGANICZNY OLEJ Z BAOBABU 100 ml Alteya Organics

Bio organiczny olej z Baobabu otrzymywany jest z nasion owoców drzewa Adansonia Digitata przy użyciu metody tłoczenia na zimno. Olejek ma bursztynowy kolor i przyjemny orzechowy zapach. Posiada szeroką gamę zastosowań przy pielęgnacji skóry. Jest bogaty w witaminy A, D, E, F, ale również beta-karoten, oraz kwasy: winny, linolowy, α-linolenowy oraz Omega 3, 6 i 9. Olej pomaga w gojeniu się ran, ale jego zastosowanie obejmuje również pielęgnacje włosów czy też paznokci.

65.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219793420SKU: 010140015 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olej z baobabu jest wzbogacającym olejem, który łagodzi i odżywia skórę oraz sprzyja elastyczności. Bogaty w Omega 3, 6, 9 witaminy A, D, E, F, beta-karoten, aminokwasy, kwas winowy, ten olej pomaga zrównoważyć skórę i skórę głowy i promuje odmłodzenie. Wiadomo, że ma właściwości ochronne, gdy jest stosowany na włosy i skórę głowy.

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Bardzo Szybka

Aromat: Umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z baobabu może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli organicznego oleju z baobabu dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z baobabu na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.2 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219793420