ORGANICZNY OLEJ BURITI 50 ml Alteya Organics

Znany jako jedno z najbogatszych naturalnych źródeł beta-karotenu, organiczny olej Buriti przyczynia się do zdrowo wyglądającej skóry i bardziej młodzieńczego wyglądu. Ten olej o dużej mocy jest świetny do nawilżania i łagodzenia skóry, a także kondycjonowania i uzupełniania włosów. Olej Buriti może być stosowany przez wszystkie rodzaje skóry, ale jest szczególnie odpowiedni dla skóry suchej, dojrzałej i starzejącej się.

59,00 

4 w magazynie

EAN: 3800219795974SKU: 010140106Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: wolny

Aromat: silny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej  Buriti może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej Buriti może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie oleju Buriti lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju Buriti na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0,15 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795974

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORGANICZNY OLEJ BURITI 50 ml Alteya Organics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *