ORGANICZNY OLEJ ARGANOWY 1000 ml Alteya Organics

Organiczny olej arganowy świetnie nadaje się do łagodzenia objawów egzemy i łuszczycy oraz jako pomoc przy gojeniu ran. Olejek arganowy znajdzie również zastosowanie jako naturalny środek nawilżający skórę i włosy. Produkt w pełni przebadany klinicznie i laboratoryjnie może być używany do każdego rodzaju skóry. Szczególnie polecany dla osób borykających się z suchą i delikatną cerą, ze skłonnościami do podrażnień.

552.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219792713SKU: 010140005 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Organiczny olej arganowy jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy, fenole i karoteny. Wspiera zdrową skórę i włosy zmniejszając skutki działania surowego środowiska. Olej arganowy zawiera kwasy kofeinowe – silny antyoksydant, znany z tego, że znacząco poprawia wygląd większości oznak starzenia.

Metoda ekstrakcji: tłoczony na zimno

Technika rafinacji: Dezodoryzacja

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli oleju arganowego na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 1.2 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219792713