ORGANICZNY OLEJ ANDIROBA 50 ml Alteya Organics

Ten egzotyczny olej nośny od wieków znany jest w regionie Amazonii ze swoich naturalnych korzyści. Będąc bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych, olej Andiroba nawilża i odżywia skórę. Jest znany z tego, że wspomaga produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, miękka i wygląda młodziej.

54.00 

1 w magazynie

EAN: 3800219795875SKU: 010140102Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybkie

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli oleju z Andiroba na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Carapa Guaianensis (Andiroba) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

 

Waga 0.15 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795875