ORGANICZNY OLEJ AMLA 50 ml Alteya Organics

Nasza Amla to delikatny olejek otrzymywany z organicznego agrestu. Szeroko stosowany w pielęgnacji włosów, znany jest z tego, że pomaga odżywić odwodnione włosy i nawilżyć skórę głowy. Jest to cenny olej bogaty w antyoksydanty, witaminę C i taniny, które pomagają skórze wyglądać jaśniej i bardziej elastycznie.

39.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219795776SKU: 010140094Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Infuzja z owoców

Szybkość wchłaniania: Szybkie

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej Amla może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli organicznego oleju Amla dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z Amli na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Emblica Officinalis (Amla) Fruit Еxtract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil

*Certified Organic Ingredients

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.15 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795776