ORGANICZNE MASŁO CUPUACU 80 g Alteya Organics

Dzięki niezrównanej zdolności do zatrzymywania wilgoci, masło Cupuacu jest cudownym środkiem nawilżającym, który pomaga zablokować wilgoć i zwalczać suchość skóry oraz utratę elastyczności. Jego wysoka zdolność do absorpcji wody sprawia, że jest również popularnym naturalnym emulgatorem. Dzięki zawartości antyoksydantów masło Cupuacu łagodzi i chroni skórę, wspierając jednocześnie procesy jej odbudowy. Stosowane w pielęgnacji włosów masło Cupuacu nawilża, odżywia i wspomaga elastyczność.

53.00 

3 w magazynie

EAN: 3800219796070SKU: 010150019Kategorie: Bio olejki

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Powolne

Aromat: Silny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Nabierz na dłoń ilość masła wielkości ziarnka grochu, a następnie wmasuj je w skórę, gdy się roztopi. Roztopione masło Capuacu będzie się rozprowadzać jak olejek do ciała i wchłonie się w skórę w ciągu kilku minut.

Użyj masła Cupuacu na włosach jako głębokiej kuracji odżywczej przed myciem – wmasuj je w pasma od nasady aż po końce i pozostaw na godzinę. Następnie dobrze spłucz i umyj włosy jak zwykle.

Roztop niewielką ilość masła Capuacu w dłoniach, a następnie rozprowadź na końcówkach włosów, aby nawilżyć i odżywić suche końcówki.

SKŁADNIKI:
Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter*

*Certyfikowane składniki organiczne

INFORMACJE DODATKOWE:
Nie powinny być stosowane przez osoby z indywidualną nietolerancją na masło. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia, przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.16 kg
Wielkość

160g, 300g, 80g

EAN: 3800219796070