ORGANICZNA OLIWA Z OLIWEK 50 ml Alteya Organics

Oliwa z oliwek jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym i szeroko stosowanym olejem nośnym o wielorakim przeznaczeniu. Może być stosowana pojedynczo lub jako mieszanka w domowych kosmetykach, zwłaszcza do odżywiania i nawilżania skóry suchej i dojrzałej lub do demakijażu. Nadaje się również do utrzymania zdrowych i pięknych włosów. Oliwa z oliwek jest często stosowana jako olej nośny i dobrze łączy się z innymi olejami.

23.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219791549SKU: 010140056 Kategorie: Kosmetyki dla dziecka i mamy

Metoda ekstrakcji: Tłoczona na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Silny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczna oliwa z oliwek może być stosowana w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Oliwa z oliwek może być stosowana w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oliwy z oliwek dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli oliwy z oliwek na skórę głowy i długości włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.15 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219791549