PERLA NEGRA. Życie z jakością.

Perla Negra powstała w 2012 roku by umożliwić Wam, naszym Klientom dostęp do produktów najwyższej jakości przy zachowaniu sensownych cen. Bez względu na to czy kupicie od nas butelkę wina czy krem do twarzy, możecie być pewni, że pochodzą one z najczystszych ekologicznie źródeł i są przez nas osobiście sprawdzane i selekcjonowane. Na pewno nie znajdziecie tutaj artykułów masowej produkcji typu „made in China”, nafaszerowanych różnymi związkami chemicznymi czy genetycznie zmodyfikowanymi.

Na naszym blogu szczerze i otwarcie piszemy o tym po czym poznać wino dobrej jakości, jak czytać etykietki, co się naprawdę znajduje w sieciowych olejach z oliwy, dlaczego warto używać kosmetyków organicznych i co sprawia, że rozkoszujemy się smakiem i aromatem kawy.

Liczymy również na was, wasze opinie, uwagi i komentarze. Kręci was zdrowy styl życia? Wolicie slow food od fast food? A może macie swoje przepisy na smaczne potrawy, którymi chcielibyście się z nami podzielić? Piszcie do nas a my obiecujemy, że nie zostaniemy na nie obojętni. Razem z wami chcemy stworzyć portal promujący zdrowe, organiczne produkty, o których wartości świadczy nie reklama tylko jakość.