Biała Herbata Puerh „Moonlight” z Yunnan 7 szt x 7 g

  • Wyjątkowa biała herbata pochodząca z chińskich lasów Yunnan;
  • Stanowiąca niezrównaną skarbnicę przeciwutleniaczy;
  • Zachwyca swoim delikatnym smakiem oraz niepowtarzalnym aromatem.

77.00 

SKU: BT17Kategorie: Wszystko

Naturalna Biała Herbata Puerh „Moonlight” jest nie tylko źródłem doskonałego smaku, ale także wartościowych przeciwutleniaczy, które skutecznie wspierają odporność naszego organizmu i wpływają na spowolnienie procesów starzenia się. Niemniej jednak, aby uzyskać z naparu wszystko to co najlepsze, ważne jest, aby wybrać odpowiednie liście herbaty, zbierane w zgodzie z naturą, bez udziału maszyn oraz substancji chemicznych podczas procesu produkcji. Dowiedz się więcej na temat wyjątkowej Księżycowej Białej Herbaty marki BioTea, którą znajdziesz w sklepie Perla Negra.

Biała Herbata Puerh „Moonlight”, dowiedz się o niej więcej!

Biała herbata z gatunku Yunnan Mountain Puerh to wyjątkowy produkt, który otrzymywany jest wyłącznie przy pomocy naturalnych sposobów. Liście oraz kwiaty tej niezwykłej herbaty nie są bowiem uprawiane, a ręcznie zbierane z dzikorosnących drzew na terenie tętniących życiem lasów regionu Yunnan w Chinach. Podczas zbiorów, dokładane są wszelkie starania, aby wybierać wyłącznie nieotwarte pąki kwiatów oraz rosnące wokół nich niewielkie listki, które zawierają w sobie najwięcej dobroczynnych substancji.

Co ciekawe, “Moonlight” (księżycowa) nazwa białej herbaty marki BioTea nie jest przypadkowa. Okazuje się bowiem, że jej kwiaty oraz liście zbierane są wyłącznie w świetle księżyca, a następnie suszone w ciemności przez około 4-6 dni. Wszystko to, abyś nie tylko poczuł wyjątkowy smak i aromat naparu, ale także zyskał z niego to, co najcenniejsze dla Twojego zdrowia!

Biała Herbata Puerh „Moonlight”, najważniejsze informacje.

Biała Herbata Puerh „Moonlight” dostępna jest w formie mini-ciasteczek (suszonych liści uformowanych w niewielkie krążki). Wszystko to sprawia, że niniejsza herbata nie tylko pięknie się prezentuje i jest łatwa w przechowywaniu, ale także prosta w przygotowaniu. Dowiedz się więcej na temat tego niezwykłego produktu.

Miejsce pochodzenia: Yunnan, Chiny;

Profil smakowy i aromatyczny: Delikatny, lekko kwiatowy zapach i subtelny owocowo-miodowy smak;

Barwa: pomarańczowo-żółta (uzyskana barwa staje się coraz jaśniejsza podczas parzenia kolejnych porcji herbaty z tych samych liści).

Skład: 100% suszonych liści herbaty z gatunku Yunnan Mountain Puerh.

Biała Herbata Puerh „Moonlight”, sposób przygotowania i propozycja podania.

Aby cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i obezwładniającym aromatem Biała Herbata Puerh „Moonlight”, należy zaparzyć ją w odpowiedni sposób. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych wskazówek, jak to zrobić.

  • Po pierwsze: do parzenia wody użyj najlepiej wody źródlanej lub przefiltrowanej wody kranowej;
  • Po drugie: zalej herbatę wodą o temperaturze 80oC-85oC;
  • Po trzecie: pozostaw herbatę do zaparzenia na około 60 sekund. Podczas parzenia kolejnych herbat z tej samej partii liści, możesz przedłużyć niniejszy proces do 120 sekund.

Uwaga! Z jednego mini-ciasteczka (7g produktu) możesz zaparzyć aż 5-6 filiżanek aromatycznej herbaty. Wystarczy 3-4g liści do przygotowania 200-250ml naparu.

Nasza rada: Zaparz herbatę w szklanym lub porcelanowym imbryczku i podawaj ją w filiżankach wykonanych z tego samego tworzywa.

Propozycja podania: Biała Herbata Puerh „Moonlight” możesz pić o dowolnej porze dnia. Jej delikatny smak idealnie komponuje się ze słodkościami. Pamiętaj o tym, że herbata smakuje najlepiej wtedy, gdy jest podawana w czystej formie. Dlatego też, nie polecamy jej zabielać, czy też dodawać do niej substancji słodzących.

Poznaj unikalną selekcję naturalnych herbat dostępnych w sklepie Perla Negra.

Marka