Facebook Pixel
 

Kawa Bezkofeinowa Kolumbia Cauca – 250g

Cena: 40,00 zł
  • Wyjątkowa kawa bezkofeinowa o głębokim smaku;
  • Dostępna w dwóch profilach: drip oraz espresso;
  • Wypalana na bieżąco z ziaren kawy pochodzących z kolumbijskiego regionu Cauca;
  • Już od pierwszego łyku będziesz rozkoszował się jej smakiem oraz niepowtarzalnym nutami aromatycznymi
Brak w magazynie

Kawa to produkt o niezwykłych właściwościach, nie tylko tych pobudzających. To także doskonałe źródło przeciwutleniaczy, które spowalniają procesy starzenia się skóry, jak również zwalczają szkodliwy wpływ wolnych rodników na nasz organizm. Głęboki zapach świeżo palonych ziaren to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. Niemniej jednak, warto wiedzieć, że nie każda kawa jest sobie równa. Bezkofeinowa kawa Kolumbia Cauca to unikalny produkt dla najbardziej wymagających miłośników kolumbijskiego napoju. Dowiedz się, co ją wyróżnia spośród innych produktów dostępnych na rynku!

Poznaj bezkofeinową kawę Kolumbia Cauca marki Java Coffee Roasters

Kawa bezkofeinowa Kolumbia Cauca to wyjątkowy produkt dostępny wyłącznie w nielicznych sklepach na terenie naszego kraju. Otrzymywana z wyjątkowych ziaren kawy (100% Castillo), pochodzących z tętniącego zielenią, kolumbijskiego regionu Cauca, zachwyca swoim głębokim smakiem i aromatem. Niniejszy produkt dostępny jest w dwóch profilach: espresso oraz drop. Dzięki poddaniu ziaren naturalnemu procesowi dekofeinizacji (Sugarcane E.A.Decaf), kawa Kolumbia Cauca jest bezpieczna zarówno dla kobiet w ciąży, jak i matek karmiących piersią.

To co sprawia, że bezkofeinowa Kolumbia Cauca jest tak wyjątkowa, to fakt, że jej starannie wyselekcjonowane ziarna arabiki wypalane są na bieżąco.

Kolumbia Cauca to kawa charakteryzująca się średnim oraz jasnym stopniem wypalenia. W jej głębokim profilu możemy odnaleźć nuty jaśminu, truskawki oraz granatu. Wszystko to sprawia, że jej smak oraz aromat jest doskonale zbalansowany i odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających miłośników kawy.

Rozkoszuj się smakiem bezkofeinowej kawy w swoim domu

Świeżo palone ziarna arabiki dostępne w formie bezkofeinowej kawy Kolumbia Cauca marki Java Coffee Roasters możesz przygotować na kilka różnych sposobów.

  • Po pierwsze: możesz przygotować ją przy pomocy ekspresu przelewowego lub klasycznej kawiarki;
  • Po drugie: do jej przygotowania możesz wykorzystać ekspres kolbowy lub automatyczny.

Kawa Bezkofeinowa Kolumbia Cauca dostępna jest także w formie mielonych ziaren. W związku z tym, możesz przygotować ją także przy udziale samej gorącej wody.