EKOLOGICZNY OLEJEK Z TRAWY CYTRYNOWEJ 5 ml Alteya Organics

Stosowany kosmetycznie, olejek eteryczny z trawy cytrynowej podobno hamuje rozwój szkodliwych bakterii dzięki zawartości Limonenu. Oczyszcza, tonizuje skórę i wzmacnia tkanki skórne. Dlatego też olejek ten jest uznawany za pomocny w równoważeniu skóry tłustej, zwalczaniu trądziku i radzeniu sobie z nadmierną potliwością.

19.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791365SKU: 010160048 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej jest pozyskiwany z liści rośliny Cymbopogon Flexuosus metodą destylacji z parą wodną. Olejek ma słodki, cytrusowy zapach.

Używany w aromaterapii, olejek eteryczny z trawy cytrynowej jest znany z tego, że ożywia ciało i łagodzi objawy nadmiernego zmęczenia. Ma również właściwości łagodzące bóle głowy i pomaga w walce ze stresem.

Zapach olejku z trawy cytrynowej ma działanie dezodorujące. Może również działać jako środek odstraszający.

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej dobrze łączy się z drzewem cedrowym, geranium, jaśminem, lawendą i olejkiem z drzewa herbacianego.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzja organicznego olejku z trawy cytrynowej, gdy chcesz zdezodorować przestrzeń lub gdy potrzebujesz podnieść swój nastrój.

Rozcieńcz olejek eteryczny z trawy cytrynowej z olejem nośnym i delikatnie masuj, aby złagodzić bóle mięśni lub ciała, w tym bóle głowy i dyskomfort związany z zapaleniem stawów.

Dodaj olejek z trawy cytrynowej do swojego zwykłego szamponu, aby oczyścić skórę głowy, złagodzić swędzenie i podrażnienie oraz pobudzić wzrost włosów.

Dodany do balsamu do ciała, olejek eteryczny z trawy cytrynowej może zmniejszyć widoczność cellulitu.

SKŁADNIKI:
Cymbopogon Flexuosus (Lemongrass) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791365