EKOLOGICZNY OLEJEK Z PALMAROSY 10ml Alteya Organics

Organiczny olejek z palmarosy nawilża skórę poprzez zrównoważenie poziomu nawodnienia i stymuluje regenerację komórek. Jest znany z tego, że pomaga w przypadku wrażliwej skóry, takiej jak egzema, zapalenie skóry, trądzik itp.

28.00 

3 w magazynie

EAN: 3800219791693SKU: 010160061 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny palmarosa jest pozyskiwany z rośliny Cymbopogon Martini metodą destylacji z parą wodną. Chociaż Cymbopogon Martini należy do rodziny traw cytrynowych, olejek eteryczny z palmarosy ma świeży, kwiatowy, zapach z podobieństwem do róży.

Olejek eteryczny palmarosa jest używany do nadawania zapachu różnym kosmetykom i produktom do pielęgnacji ciała. Stosowany jest również w licznych kompozycjach perfumeryjnych jako nuta środkowa.

Stosowany w aromaterapii olejek eteryczny palmarosa może pomóc w radzeniu sobie z fizycznym lub nerwowym wyczerpaniem, smutkiem i stresem. Jego radosny, jasny aromat podnosi na duchu i uspokaja umysł.

Olejek eteryczny palmarosa dobrze łączy się z bergamotką, różą, drzewem cedrowym, geranium, jaśminem, lawendą, drzewem sandałowym, ylang ylang.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Rozpyl olejek eteryczny z palmarosy, gdy czujesz się zestresowany, smutny lub zdenerwowany, aby skorzystać z jego pocieszającego, kojącego aromatu.

Dyfuzja olejku eterycznego z palmarosy w celu ułatwienia oddychania, gdy masz problemy z oddychaniem.

Traktuj ukąszenia owadów, blizny i pryszcze olejkiem eterycznym z palmarosy wstępnie rozcieńczonym w odpowiedniej bazie.

SKŁADNIKI:
Cymbopogon martini (Palmarosa) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.01 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791693