EKOLOGICZNY OLEJEK Z MELISY 10 ml Alteya Organics

W aromaterapii olejek melisowy słynie ze swoich silnych właściwości relaksujących i uspokajających. Jest szczególnie przydatny w przypadku nadaktywności układu nerwowego. Uważa się również, że sprzyja lepszemu snu. Olejek melisowy może poprawić pamięć i zwiększyć koncentrację.

156.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219791716SKU: 010160051 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z melisy (melisa lekarska) otrzymywany jest z rośliny Melissa Officinalis poprzez destylację parą wodną. Olejek ma kolor żółty do bursztynowo-żółtego i świeży, ziołowy, cytrynowy zapach.

Stosowany poprzez masaż organiczny olejek melisowy jest uważany za świetny naturalny środek łagodzący bóle brzucha i skurcze. Mówi się, że ten rodzaj zastosowania olejku melisowego jest również skuteczny w leczeniu reumatyzmu, bólu i skurczów mięśni, gorączki mięśniowej i stłuczeń.

Stosowany kosmetycznie olejek melisowy tonizuje i odmładza skórę, ponieważ wiadomo, że pobudza krążenie krwi. Jest szczególnie korzystny dla skóry mieszanej lub tłustej. Ma działanie kojące, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia skóry.

Olejek melisowy dobrze łączy się z następującymi olejkami eterycznymi: geranium, lawendowym, rumiankowym, kadzidłowym, wszystkimi olejkami cytrusowymi.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzja melisy (melisy) olejku eterycznego na czas snu lub dodaj go do zwykłego balsamu do ciała, aby stworzyć relaksujący balsam na czas snu. Pomoże Ci to szybciej zasnąć i poprawi jakość Twojego snu.

Dodaj kroplę olejku melisowego do kremu nawilżającego do twarzy przed zastosowaniem, aby odmłodzić skórę.

Wymieszaj olejek eteryczny z melisy z olejem nośnym (takim jak jojoba, kokosowy itp.) i zastosuj na ukąszenia i użądlenia owadów lub oparzenia słoneczne, aby ukoić skórę.

SKŁADNIKI:
Melissa Officinalis (Lemon Balm) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.01 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791716