EKOLOGICZNY OLEJEK Z JAGÓD JAŁOWCA 5ml Alteya Organics

Stosowany kosmetycznie olejek eteryczny z jałowca, dzięki swoim naturalnym właściwościom antyseptycznym, oczyszcza skórę. Znany ze swojego działania detoksykującego i antyoksydacyjnego, działa również ochronnie na skórę przed stresorami środowiskowymi. Olej z jagód jałowca jest również znany z tego, że pomaga regulować stan skóry spowodowany zaburzeniami hormonalnymi.

31.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791785SKU: 010160084 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Nasz bułgarski olejek eteryczny z jałowca jest otrzymywany z owoców wiecznie zielonego drzewa Juniperus Communis poprzez destylację parą wodną. Olejek ma drzewny, słodki, świeży aromat z owocową nutą.

Stosowany w aromaterapii olejek eteryczny z jałowca sprzyja relaksacji, łagodzi niepokój, napięcie nerwowe i wyczerpanie psychiczne. Ponadto oczyszcza powietrze.

Stosowany podczas masażu (wstępnie rozcieńczony) olejek eteryczny z jałowca ma pozytywny wpływ na takie schorzenia jak reumatyzm i zapalenie stawów.

Aromatycznie olejek eteryczny z jałowca dobrze łączy się z olejkami eterycznymi z Frankincense, Cedarwood, Vetiver, Sandalwood, Lavender, Neroli i cytrusów.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzja lub wdychanie olejku eterycznego z jagód jałowca, kiedy musisz się uspokoić i zrelaksować lub kiedy masz ból gardła lub dyskomfort w układzie oddechowym, aby złagodzić nieprzyjemne objawy.

Rozcieńcz olejek eteryczny z jagód jałowca w oleju nośnym i masuj klatkę piersiową, brzuch i okolice żołądka, aby złagodzić problemy z niestrawnością.

Włącz olejek eteryczny z jagód jałowca do rutyny pielęgnacji skóry, dodając go do kremu nawilżającego lub rozcieńczając go w lekkim oleju nośnikowym. Pomoże to oczyścić skórę, zapobiegnie zatkaniu porów i tym samym powstawaniu wyprysków.

SKŁADNIKI:
Juniperus Communis (Juniper fruit) oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791785