EKOLOGICZNY OLEJEK Z CZARNEGO PIEPRZU 5ml Alteya Organics

Olejek z czarnego pieprzu znany jest jako silny środek pobudzający przy braku apetytu. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, często jest stosowany w celu złagodzenia objawów wzdęć i nudności. Olejek z czarnego pieprzu ma działanie rozgrzewające, pobudza krążenie krwi, dzięki czemu może pomóc w łagodzeniu bólów mięśniowych i reumatycznych stosowanych poprzez masaż.

24.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219793390SKU: 010160092 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z czarnego pieprzu otrzymuje się w procesie destylacji z parą wodną owoców rośliny Piper Nigrum. Olejek ma suchy, drzewny, ostry, korzenny aromat. Kolor jest przejrzysty do bladożółtego.

Olejek zawiera antyoksydanty, które chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, dzięki czemu nadaje się do pielęgnacji starzejącej się skóry.

Olejek z czarnego pieprzu dobrze łączy się z bergamotką, kadzidłem, geranium, lawendą, goździkami, jałowcem, drzewem sandałowym i cedrowym.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzja olejku eterycznego z czarnego pieprzu, gdy przechodzisz przez okres stresu lub nerwowości lub gdy chcesz stworzyć romantyczną atmosferę.

Stwórz mieszankę do masażu z olejkiem z czarnego pieprzu, aby złagodzić bóle stawów i mięśni oraz objawy zapalenia stawów i reumatyzmu.

Włącz olejek z czarnego pieprzu do pielęgnacji skóry, aby skorzystać z jego właściwości antyoksydacyjnych i zwalczyć przedwczesne starzenie się.

SKŁADNIKI:
Piper Nigrum (Black pepper) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219793390