EKOLOGICZNY OLEJEK SZAŁWIOWY 5ml Alteya Organics

Organiczny olejek z szałwii stosowany w aromaterapii pobudza umysł, jednocześnie zapewniając równowagę i uspokojenie zmysłów. Ma reputację, że jest w stanie wygnać negatywne emocje. Może poprawić pamięć i złagodzić dolegliwości układu pokarmowego i oddechowego.

21.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219793598SKU: 010160076 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z szałwii jest pozyskiwany w procesie destylacji parą wodną z liści rośliny Salvia Officinalis, znanej również jako herbata ogrodowa. Zioło otrzymało swoją nazwę od łacińskiego słowa “Selvere”, które oznacza “ocalić”. Olejek szałwiowy jest przezroczystym do jasnożółtego płynem o świeżym zapachu.

Olejek eteryczny szałwiowy stosowany miejscowo eliminuje toksyny, przynosi ulgę w drobnych otarciach skóry, zmniejsza widoczność blizn, rozstępów, ran i obrzęków. Dzięki właściwościom nawilżającym i łagodzącym, olejek jest szczególnie korzystny dla skóry suchej lub podrażnionej.

Olejek szałwiowy jest również stosowany do łagodzenia bólu mięśni i stawów, przynosi ulgę w problemach trawiennych i łagodzi dolegliwości skórne, takie jak zapalenie skóry i inne.

Olejek eteryczny szałwiowy dobrze łączy się z bergamotką, geranium, imbirem, lawendą, cytryną, pomarańczą, rozmarynem, drzewem herbacianym.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dyfuzuj olejek szałwiowy, gdy potrzebujesz poprawić swoją koncentrację umysłową.

Rozcieńczaj w oleju nośnym i nakładaj na skórę, szczególnie na wypryski, ukąszenia owadów, użądlenia, małe rany itp.

Dodaj kilka kropli do swojego zwykłego kremu nawilżającego, aby doświadczyć korzyści płynących z olejku szałwiowego dla Twojej skóry.

Stwórz mieszankę do masażu z olejkiem szałwiowym i nakładaj delikatnymi ruchami na obolałe mięśnie lub stawy, aby złagodzić dyskomfort.

SKŁADNIKI:
Salvia Officinalis (Sage) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219793598