EKOLOGICZNY OLEJEK PIOŁUNOWY 10ml Alteya Organics

Olejek eteryczny z piołunu posiada różne właściwości terapeutyczne, od antybakteryjnych i przeciwutleniających po przeciwgrzybiczne i antyseptyczne.

41.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219793932SKU: 010160065 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny z piołunu jest pozyskiwany metodą destylacji z parą wodną z rośliny Artemisia Annua. Olejek ma bursztynowy, żółto-brązowy kolor. Zapach jest silny i wyróżniający się, przypominający świeżo zebrane zioła. Olejek piołunowy jest znany od dziesięcioleci w Azji i jest integralnym składnikiem różnych przepisów ajurwedyjskich.

Olejek eteryczny z piołunu jest bardzo silny i skoncentrowany i powinien być używany z ostrożnością. Przed użyciem na skórę należy rozcieńczyć go w oleju bazowym o niskim stężeniu. Jego wewnętrzne zastosowanie nie jest zalecane.

Piołun z powodzeniem można łączyć z innymi olejkami eterycznymi – lawendowym, jaśminowym, cedrowym, rozmarynowym, szałwiowym.

KORZYŚCI:

Olejek piołunowy może z powodzeniem uczestniczyć jako składnik repelentów i środków owadobójczych ze względu na zdolność do odstraszania różnych owadów.

Olejek eteryczny z piołunu może działać jako miejscowy środek znieczulający.

Stosowany zewnętrznie poprzez masaż może łagodzić objawy takich schorzeń jak zapalenie stawów, siniaki, nerwobóle i reumatyzm.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Rozcieńczyć w oleju nośnym i stosować na bolące mięśnie i stawy.

Dodaj 2-3 krople do swojego środka odstraszającego owady DIY.

SKŁADNIKI:
Artemisia Annua (Wormwood) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.001 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219793932