EKOLOGICZNY OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW 50ml Alteya Organics

Organiczny olej ze słodkich migdałów jest stosowany od czasów starożytnych dla zdrowia i urody skóry i włosów. Jest bardzo bogaty w witaminy A i E, proteiny, minerały i kwasy tłuszczowe. Olej migdałowy czyni skórę gładką, miękką i elastyczną, wspierając elastyczność i wigor. Ma bardzo dobry wpływ na suchą, wrażliwą, dojrzałą skórę lub łuszczącą się skórę głowy.

31.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219791426SKU: 010140013 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej ze słodkich migdałów może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej ze słodkich migdałów może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju ze słodkich migdałów na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.1 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219791426