EKOLOGICZNY OLEJ Z WIESIOŁKA 50ml Alteya Organics

Organiczny olej z wiesiołka pomaga w leczeniu takich schorzeń jak: trądzik (młodzieńczy i różowaty), pokrzywka, egzema, stwardnienie rozsiane, gościec postępujący, nadpobudliwość u dzieci, zaburzenia koncentracji i pamięci, astma, neuropatia cukrzycowa czy alergie, łagodzi objawy przekwitania. Olej wiesiołkowy redukuje ilość wytwarzanego łoju i zapobiega powstawaniu zaskórników. Poza tym znakomicie nawilża skórę przesuszoną i działa na nią kojąco.

42.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791587SKU: 010140021 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Organiczny olej z wiesiołka jest chwalony za swoje obfite korzyści zdrowotne i kosmetyczne. Bogaty w kwasy gamma linolenowy i linolowy ten cenny olej wspiera tkanki ciała i może być stosowany przy wielu różnych dolegliwościach. Odżywczy olej z wiesiołka jest również korzystny dla ochrony zdrowych komórek skóry. Olej ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, ale szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku skóry suchej, dojrzałej lub podrażnionej.

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Technika rafinacji: Dezodoracja

Szybkość wchłaniania: Bardzo Wolna

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z wiesiołka może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z wiesiołka może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z wiesiołka dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z wiesiołka na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219791587