EKOLOGICZNY OLEJ Z ROKITNIKA 50ml Alteya Organics

Nasz organiczny olej z rokitnika ma owocowy, lekko ostry aromat i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Jest to prawdziwy olej mocy bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, tokoferole, karotenoidy i fitosterole, które pomagają przywrócić wygląd skóry, promując elastyczność i jędrność. Olej z rokitnika  zawiera Omega 7, który jest znany z silnych korzyści przeciwutleniających i przeciwzapalnych.

67.00 

2 w magazynie

EAN: 3800219795790SKU: 010140100Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Technika rafinacji: Dezodoryzacja

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z rokitnika może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z rokitnika może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z rokitnika dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z rokitnika na skórę głowy i długości włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Hippophae Rhamnoides L. (Sea Buckthorn) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.1 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795790