EKOLOGICZNY OLEJ Z PESTEK ŚLIWEK 100ml Alteya Organics

Nasz olej z pestek śliwek ma piękny, delikatny owocowo-orzechowy zapach. Jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe i Omega-9 i wykazuje niezwykłe zdolności do odżywiania, nawilżania i wspierania zdrowej skóry i włosów. Szybko się wchłania bez uczucia tłustości, dodając skórze komfortu i blasku. Jego lekki skład sprawia, że jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry i włosów.

45.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219795820SKU: 010140095Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybkie

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z pestek śliwek może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z pestek śliwek może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z pestek śliwek na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Prunus Domestica (Plum) Kernel Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.1 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795820