EKOLOGICZNY OLEJ Z PESTEK DYNI 100ml ALTEYA ORGANICS

Jeden z najbardziej odżywczych olejów, olej z pestek dyni jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy i sterole. Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, witaminy A i C, cynk oraz inne śladowe minerały i witaminy. Naturalne i czyste właściwości oleju pozwalają na jego zastosowanie w kosmetyce. Olej z pestek dyni ma wiele korzyści dla skóry i włosów – zapewnia nawilżenie, sprzyja elastyczności i sprężystości.

49.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219792249SKU: 010140078 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z pestek dyni może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z pestek dyni może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z pestek dyni dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z pestek dyni na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.1 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219792249