EKOLOGICZNY OLEJ Z ORZECHÓW LASKOWYCH 100ml ALTEYA ORGANICS

Organiczny olej z orzechów laskowych zawiera witaminy, niezbędne kwasy tłuszczowe i taniny. Olej z orzechów laskowych chroni skórę przed odwodnieniem i jest korzystny dla wszystkich rodzajów skóry. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dodatkowo, witamina E obecna w oleju z orzechów laskowych zapewnia silną ochronę antyoksydacyjną i pomaga neutralizować szkodliwe wolne rodniki.

58,00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219793529SKU: 010140047 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybkie

Aromat: lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z orzechów laskowych może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z orzechów laskowych może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z orzechów laskowych dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z orzechów laskowych na skórę głowy i długości włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Corylus Avellana (Hazelnut) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0,1 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219793529

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EKOLOGICZNY OLEJ Z ORZECHÓW LASKOWYCH 100ml ALTEYA ORGANICS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *