EKOLOGICZNY OLEJ Z OGÓRKA 50ml Alteya Organics

Olejek ogórkowy to lekki olejek, łatwo wchłaniający się w skórę. Jest dobrze znany ze swoich właściwości nawilżających. Dzięki wysokiej zawartości fitosteroli i tokoferoli, olej z ogórka znany jest z tego, że wspomaga elastyczność i sprężystość skóry. Stosowany na zniszczone włosy, pomoże wzmocnić pasma i zmniejszyć ich łamliwość.

74.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219795912SKU: 010140110Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z ogórka może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z ogórka może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli olejku z ogórka dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z ogórka na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Cucumis Sativus (Cucumber) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795912