EKOLOGICZNY OLEJ Z OGÓRECZNIKA LEKARSKIEGO 50ml Alteya Organics

Olej z ogórecznika lekarskiego ma właściwości zarówno kosmetyczne jak i spożywcze. Już od pierwszych dni życia można stosować olej z ogórecznika, doskonale się sprawdza w leczeniu atopowego zapalenia skóry niemowląt. Zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w konstrukcji błon komórkowych i ‘cementu’ spalającego komórki skóry.

40.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219791624SKU: 010140068 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Olej z ogórecznika jest delikatnym olejem o wysokiej zawartości kwasu gamma-linolenowego, co czyni go korzystnym dla skóry odwodnionej, wrażliwej lub podrażnionej. Organiczny olej z ogórecznika lekarskiego ma pozytywny wpływ na teksturę, elastyczność i utratę wilgoci związaną z suchą skórą.

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Technika rafinacji: Dezodoryzacja

Szybkość wchłaniania: Bardzo Wolna

Aromat: lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z ogórecznika lekarskiego może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z ogórecznika dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z ogórecznika lekarskiego na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Borago Officinalis (Borage) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219791624