EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION SACHA INCHI 50ml ALTEYA ORGANICS

Bogaty w niezbędne przeciwutleniacze, ten słodko pachnący organiczny olej z nasion Sacha Inchi nie tylko wzmacnia włosy, ale jest również stosowany do rozpieszczania wrażliwej i podrażnionej skóry. Szybko wchłania się w skórę i zapewnia długotrwałe nawilżenie zmiękczając wygląd drobnych linii i zmarszczek.

31.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219794946SKU: 010140074 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Olej Sacha Inchi to tłoczony na zimno, lekki olej o fantastycznych właściwościach nawilżających. Ze względu na swój unikalny profil, naturalnie występujących składników (takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz witamina E), jest szeroko stosowany, aby pomóc zrównoważyć produkcję oleju i odżywić skórę i włosy.

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Bardzo Szybka

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Nasz organiczny olej Sacha Inchi może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Olej Sacha Inchi może być stosowany w większości receptur pielęgnacyjnych, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu i innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Stosowanie na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju Sancha Inchi na całą długość włosów, aby je odżywić i dodać im blasku.

SKŁADNIKI:
Plukenetia Volubilis L (Sacha Inchi) Seed Oil*

*Certyfikowany Składnik Organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219794946