EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION MEADOWFOAM 100ml ALTEYA ORGANICS

Olej z nasion Meadowfoam ma doskonałe właściwości nawilżające i ochronne dla skóry. Zapewnia nietłuste uczucie i pomaga poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek. Ten stabilny olej jest wyjątkowo odporny na utlenianie i zawiera związki, które mogą hamować enzymy rozkładające kolagen w skórze. Dzięki bogatej konsystencji pomaga tworzyć barierę, aby zablokować naturalną wilgoć w skórze, zapobiegając wysuszeniu, jednocześnie zmiękczając skórę.

63,00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219795332SKU: 010140017 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Techniki rafinacji: Nierafinowany

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybka

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Olej z nasion Meadowfoam może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z nasion Meadowfoam może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Stosowanie na włosy – dodaj kilka kropli oleju z nasion Meadowfoamna na całą długość włosów, aby je odżywić i dodać im blasku.

SKŁADNIKI:
Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil*

*Certyfikowany Składnik Organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0,1 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795332

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION MEADOWFOAM 100ml ALTEYA ORGANICS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *