EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION LNU 50ml ALTEYA ORGANICS

Ten czysty i organiczny olej z nasion lnu ma doskonałe właściwości odżywcze. Jest on uznawany za najbogatsze w naturze źródło roślinnego kwasu tłuszczowego omega -3. Będąc bardzo delikatnym olejem, organiczny olej z nasion lnu jest naprawdę pomocny w leczeniu suchych włosów i skóry. Udowodniono, że jest niezwykle wszechstronny.

23.00 

4 w magazynie

EAN: 3800219793475SKU: 010140046 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Bardzo Wolne

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z nasion lnu może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z lnu może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z nasion lnu dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z nasion z lnu na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyy szamponem.

SKŁADNIKI:
Linum Usitatissimum (Flaxseed) Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219793475