EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION KROKOSZA BARWIERSKIEGO 50ml ALTEYA ORGANICS

Organiczny olej z krokosza barwierskiego szczyci się najbogatszą zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych wśród olejów nośnikowych/botanicznych. Olej z krokosza barwierskiego pomaga poprawić wygląd tekstury i tonu skóry, jednocześnie łagodząc podrażnienia i suchość. Jest szczególnie odpowiedni do nawilżania i odżywiania skóry suchej lub trądzikowej, ponieważ ma nietłustą konsystencję i szybko się wchłania, nie zatykając porów.

30.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219795196SKU: 010140086 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Techniki rafinacji: Nierafinowany

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Szybko

Aromat: Silny

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z krokosza barwierskiego może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Olej z krokosza barwierskiego może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Stosowanie na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z krokosza barwierskiego na całą długość włosów, aby je odżywić i dodać im blasku.

SKŁADNIKI:
Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil*

*Certyfikowane Składniki Organiczne

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

50ml, 100ml

EAN: 3800219795196