EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION KONOPI 1000ml ALTEYA ORGANICS

Organiczny olej z nasion konopi to super odżywczy olej odpowiedni dla większości typów skóry. Zapewnia równowagę i nawilżenie bez zatykania porów, pozostawiając skórę miękką i elastyczną. Bogaty w kwas gamma-linolenowy i witaminy A, C i E olej z nasion konopi dostarcza niezbędnych przeciwutleniaczy i składników odżywczych dla zdrowo wyglądającej skóry.

228.00 

Brak w magazynie

EAN: 3800219792836SKU: 010140041 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Stopień wchłaniania: Średnia

Aromat: Lekki

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Organiczny olej z konopi może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z konopi dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli organicznego oleju z konopi na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 1 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219792836