EKOLOGICZNY OLEJ Z NASION DZIKIEJ RÓŻY 50ml ALTEYA ORGANICS

Organiczny olej z nasion dzikiej róży szybko się wchłania, nawilża skórę i zmniejsza widoczność uszkodzeń skóry i zmarszczek, aby promować równomierną, promienną cerę. Naturalnie bogaty w antyoksydanty, kwasy tłuszczowe i witaminy A & C olej z nasion dzikiej róży jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, suchej, zwiotczałej lub wymagającej. Jest również znany z tego, że pomaga poprawić widoczny wygląd pigmentacji, blizn, rozstępów i zmarszczek.

41.00 

5 w magazynie

EAN: 3800219791501SKU: 010140090 Kategorie: Olejki Bazowe Tłoczone Na Zimno

Metoda ekstrakcji: Tłoczony na zimno

Szybkość wchłaniania: Bardzo Szybka

Aromat: umiarkowany

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Olej z nasion dzikiej róży może być stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry lub samodzielnie. Może być stosowany w większości preparatów do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach do pielęgnacji twarzy, mydłach, olejkach do masażu oraz innych produktach do pielęgnacji ciała i kosmetykach.

Stosowanie na skórę – kilka kropli oleju z nasion dzikiej róży dziennie lub w razie potrzeby na całą twarz – samodzielnie lub po zabiegach wodnych. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na nieuszkodzoną skórę.

Aplikacja na włosy – dodaj kilka kropli oleju z nasion dzikiej róży na skórę głowy i długość włosów. Pozostaw na 30 minut do godziny. Następnie umyj szamponem.

SKŁADNIKI:
Rosa Canina (Rosehip) Seed Oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

INFORMACJE DODATKOWE:
Nie powinny być stosowane przez osoby z indywidualną nietolerancją na masło. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia, przerwać stosowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Waga 0.05 kg
Wielkość

1000ml, 50ml, 100ml, 500ml

EAN: 3800219791501